Založit webové stránky nebo eShop
Sportovní akce

SPORTOVNÍ AKCE

18.11.17  Brno (MR)      Dixi J1 3/21, J2 5/21, A 11/21, A finále dis, družstva2. místo , součty 6-7. místo   (Máčková)

12.11.17  Neveklov           Dixi SA3 1V                                      (Maroušková)

04.11.17    Královice      Dixi J1 3/24, SA3 2V                  (Martin Ritter)

22.10. Č. Budějovice     Dixi vše disk                                     (Bazalová)                Otík vše disk

                 Běšiny             Dixi vše disk                                        (Grygar, Glabazňa)        Otík, zk. 1m., 2.m, J. 2. místo

23.09.17  Rokycany        Dixi vše disk                                                   (Boháčová)              Otík vše disk

16.09.17  Chýnov            Dixi zk. dis, V2, V4                           (Maroušková)          Otík zk. disk, 2.m, 

27.08.17  Uhříněves         Dixi  zk. S3 1V, 1V, dis                            (Máčková)l             Otík zk. 2V, 1V, 2. 2místo + 1. místo v součtech     DIXI má splněný 2. rok na A3CH

26.08.17   Nymburk        Dixi dis                                              (Spolek)                 zk. disk, zk. 2.místo

19.08.17   Třešť              Dixi dis                                                                 ( Roháček)              Otík A disk, zk. disk, J 2V 

13.08.17   Klatovy           Dixi zk.   , J     , A                             (Spolek)                 Otík zk. 3V, J,          A

29.07.17   Nové hrady    Dixi zk. S3 1V                                                   (Čištínová)              Otík zk. disk 

23.07.17   Opatovice/L  Dixi zk, dis, 4V                                                (Boháčová)             Otík zk. disk

15.07.17   Dvůr Králové Dixi zk. dis, J 2V                                             (Pánková)                 Otík zk. disk      

24.06.17   Třešť             Dixi J 11V, A 6V                                   (Lerlová)                  Otík - disk                                                                

16.-18.06..17  IABC Třeboň     Dixi   2x J 11.místo                   (Grygar, Glabazňa,Fried)

27.05.17     ČB                     Dixi J 9/18, S3 dis, A dis                           (Lerlová)                       Otík J 2.m, M3 1V, A 2.m     Otík má splněný 2. rok na A3CH

20.05.17  Jihlava              Dixi S3 7/8, 5/8                                     (Grygar)                   Otík  M3 3VD, dis

13.05.17  Mrtník                Dixi S3 3V,                                                           (Rybář)                          Otík  M3 4VD, 2VD

08.05.17 H. Počernice  Dixi S3 1V, A 3/28, J dis                            (Čištínová)               Otík  M3 2V

06.05.17  Třešť                 Dixi S3VD, dis, dis                                         (Dostál)                          Otík  M3 dis, dis, dis

30.04.17  Plzeň                  Dixi S3 6V, J dis, A 9/28                            (Boháčová)                Otík  M3 1V

22.04.17  Rokycany         Dixi  A+J - dis, S3 9VD                             (Čištínová)                  Otík  M3 dis, 1V

17.03.17  Řitka                                                                                                        (Grygar)                        Otík  M3 2V, 1VD

11.03.17  Heroutice       Dixi  S3 6V + 3VD                                        (Maroušková)              Otík  M3 5VD, dis, 1VD

26.02.17  Hraditko           Dixi A3-dis, dis                                                (Boháčová)                   Otík   M3 dis, dis     

18.02.17  Heroutice       Dixi A3-dis, dis                                                (Čištínová)                Otík  dis, 3VD, dis

10.12.16  Heroutice       Otík  A-dis, zk. A3 3VD, J 8.m             (Maroušková)

25.09.16  Č. Bud.           Otík zk. dis                                                           (Boháčová)

24.09.16  Ždírec             Otík zk. 1V                                                            (Boháčová)

28.08.16  Dobříš            Otík   zk. 1VD, 3V                                   (Lerlová) 

28.08.16  Dobříš            Dixi   zk. dis                                             (Lerlová)

27.08.16  H. Počernice Otík   zk. dis                                             (Maroušková)

27.08.16  H. Počernice Dixi   zk. dis                                              (Maroušková)

20.08.16  Klatovy           Dixi    A-dis, zk. A3 1V   , J 1.m                (Spolek)  Dixi má splněný 1 rok na A3CH

20.08.16  Klatovy           Otík  A-4                                                    (Spolek)

13.08.16  Mrtník             Dixi  zk. A3                                               (Rybář)

16.07.16  Kroměříž        Dixi  zk. A3 2V                                                     (Máčková)

16.07.16  Kroměříž        Otík  zk. A3 5 VD                                 (Máčková)

25.06.16  Kunratice       Dixi   zk. A3  dis, 7VD, dis                        (Boháčová)

25.06.16  Kunratice       Otík  zk A3 1V, 1V, dis                                   (Boháčová)

17.06.16  Řepčice         Otík  zk. dis                                            (Spolek)

17.06.16  Řepčice         Dixi zk.  A3 dis, 2V                                 (Spolek)

12.06.16  Lednice         Otík     7m, 7m                                       (Máčková)

12.06.16  Lednice         Dixi     zk. 3V, 1V, 2V                                        (Máčková)  splněno do A3

28.05.16  Nymburk        Dixi   - dis.                                              (Boháčová)

14.05.16  Litovel            Dixi    zk. 3V                                          (Pupík)

14.05.16  Litovel            Otík    A-11/28                                                       (Pupík)  

07.05.16  Kácov              Dixi    zk. 4V, dvojce 3/19                        (Boháčová)

06.05.16  Skochovice    Dixi   zk. 2V                                                               (Glabazňa)   

30.04.16  Skochovice  Otík - JI 14/28, JII 17/28, A 14/28, 17/28   (Pöhl R.- AT, Grygar)

30.04.16  Skochovice  Dixi - JI 36/52, JII d  , A 9/61                  (Pöhl R.- AT, Grygar)

24.04.16 H.Počernice  Dixi - zk. 2V, 1V, 4V - součty 1.místo         (Spolek)

01.04.16  Řitka             Dixi  - dis                                        (Grygar)

01.04.16  Řitka             Otík - zk . 4V                                  (Grygar)

19.03.16  Všetice         Dixi - zk. 2.m                                 (Lerlová)

19.03.16  Všetice         Otík  - zk. 1m, 2.m                         (Lerlová)

28.02.16  Hradištko      Dixi - J 1.m, zk A2 5V                 (Boháčová)

28.02.16  Hradištko      Otík - J 6.m                                   (Boháčová)

27.02.16  Ratenice        Dixi - zk. A2  1V                          (Maroušková)

13.02.16  Heroutice      Otík - zk. A3  1V                           (Dostál)

13.02.16  Heroutice      Dixi - zk. A2  2V                           (Dostál)

12.02.16  Řitka              Dixi - zk. A1  1V                           (Grygar)

08.01.16  Řitka              Dixi - zk. A1  2V                           (Grygar)   splněno do A2

08.01.15 Řitka               Otík - zk. A3  1V                           (Grygar)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 05.12.15  Všetice               Dixi - minijumping 11/31         (Pupík)

 05.12.15  Všetice               Otík - minijumping 11/23          (Pupík) 

17.11.15  Neveklov              Dixi - zk .A1 V1/9, V 5/9,  VD 4/9   (Pánková)

17.11.15  Neveklov              Otík - disk                                   (Pánková)

28.10.15 Rokycany              Dixi - zk. A0 1.místo, J - 2. místo    (Grygar)

                                               Otík - zk. disk, J - 5. místo   (Grygar)

04.10.15 Běšiny                  Otík - disk  (Grygar, Glabazňa)

03.10.15 Běšiny                  Otík - J. 2. místo, zk disk   (Grygar, Glabazňa)

26.09.15  Č. Budějovice    Otík - 2x disk   (Dostál)

06.09.15 Č. Budějovice     Otík - J. 4. místo, zk. disk , součty v JUMPINGU 1. MÍSTO ( Vostrá)

05.09.15 Č: Budějovice     Otík    - J 3. místo, zk A3 2V                                            (Vostrá)

22.08.15 Klatovy                Otík - J  3. místo, Zk. M3 - 3 místo, A disk                      (Spolek)

04.07.15 Řepčice               Otík - zk M3 - 2x V1                   (Boháčová)

31.05.15 Skochovice          Meggie                            (Glabazňa, grygar)

                                              Otík                                   (Glabazňa, Grygar)

30.05.15 Skochovice          Meggie                            (Glabazňa, Grygar)

                                              Otík                                    (Glabazňa, Grygar)

16.05.15 Křivonoska - Meggie - J- 4/17, zk, S2  disk, A 4/17    (Dostál)

                                       Otík - 5/8m zk. M3 - disk, A - disk   (Dostál)

15.05.15 Křivonoska - Meggie - J 5/18, zk.S2 disk, A disk  (Dostál)

                                      Otík - J - 1. místo, zk.M3  2. místo, A- disk (Dostál)

10.05.15 MR šeltií Opatovice/ Lab. - Meggie - J-8/24, zk S2 6/13, A-disk  (Boháčová)

                                                            - Otík - J-disk, zk M3 2/7, A-2/25 (Boháčová)

03.05.15 Skochovice - J 7/38, disk (Cart de Rouck, Grygar)

02.05.15 Skochovice -    J 6/42, A 17/42  (Cart de Rouck,Grygar)

29.03.15 Horšovský Týn      Otík disk, Meggie J 7/33    (Boháčová)

14.03.15 Neveklov - disk                                                   (Vostrá)

21.02.15 Ohrobec - disk                                                    (Spolek)

14.02.15 Neveklov -                                                            (Rybář)

30.01.15 Řitka -                                                                   (Grygar)

02.01.15 Řitka -                                                                   (Grygar)

17.11.14 Neveklov - Otík zk. M3 - 3.místo, 4. místo, disk

09.11.14 Bettembourg/L - DA 8/31, DJ 15/31, součty družstev 9. místo

08.11.14 Bettembourg/L - A 44/107, J disk

01.11.14  Všetice - Otík

08.10.14 Domažlice - Otík 3x disk

08.10.14 Domažlice - Meggie 2x disk, zk. 1V

05.10.14 Běšiny - Otík, Zk. V1, J-disk

04.10.14 Běšiny - Otík zk. disk, J-2.místo, A-1.místo

07.09.14 Zátaví - Meggie A-3.místo, S2-1.místo, J-5.místo, součty - 3.místo

07.09.14 Zátaví - Otík A disk, M2-2.místo, J-disk

06.09.14 Zátaví - Meggie - zk. +A disk, J-11.místo

06.09.14 Zátaví - Otík 2x disk, zk. 3.místo

23.08.14 Soběslav - Meggie 3x disk

23.08.14 Soběslav - Otík - 1x 2.místo, 2x disk

27.07.14 Domažlice - Meggie 2x zk.S2-5.místo

27.07.14 Domažlice - Otík s Mončou - M1- 1.+2.místo - součty 1. místo

20.07.14. Dobříš - zk. M2 - 1. místo, J-4.místo

18.05.14 Křivonoska - Otík disk, Meguš 2. místo v součtech za oba dny J+A

17.05.14 Křivonoska - Otík zk. 1V, ostatní disk, Meguš doběhla

11.05.14  MR šeltií Opatovice - Otík J-3.místo, Zk. M2 2V, A-11.m, součty - 3. místo

08.05.14  Kennel Cup Skochovice - Meggie J-3. místo, družstvo S - 3. místo, Ota družstvo M - 3. místo

04.05.14  MR šeltií Skochovice - disk

03.05.14  MR šeltií Skochovice - disk

23.04.14 České Budějovice - J2 - 2. místo

22.04.14 České Budějovice - J1 - 4.místo, zk.J. 2.místo, J2 - 3. místo , součty 3. místo

23.03.14  Horšovký Týn - Meggie A-4.místo, Otík A-7.místo, zk. 2.místo, J-7.místo

22.03.14  Horšovký Týn - Meggie disk, Otík A-9.místo

02.03.14  Všetice - 4D

26.01.14  Kladno -16. místo v jumpingu, 4V zk. M2 

25.01.14  Kladno - 3. místo v jumpingu

04.01.14  Všetice - disk

17.11.13  Heroutice - disk

25-28.10. Holandsko (mistrovství šeltií) - 19. místo z 57 šeltií v M2 v agility

28.09.13  Soběslav - Otík - zk. M2 - 2. místo - splněno do M3, zk. M2 - 2V, Meggie zk. S1 - 1. místo

15.09.13 Zátaví - Otík - 3x disk, Meggie zk. S1 - 1. místo, agility 5V

07.09.13  Kácov - zk. M2 -  2.,3. a 1. místo

31.08.13  Horní Počernice - zk. M2 - 2.místo, disk

11.08.13  Soběslav - Meggie : zk S1 2.+3. místo, Otík zk. M2 - 2. místo, zk. disk, součty 3. místo

10.08.13  Soběslav - Jumping 2. místo, zk. disk, ag. 5. místo

27.07.13  Mrtník - zk. M2 - 1. místo, zk. M2 - 1. místo

20.07.13  Ratenice zk. M2 - 2. místo, zk. M2 - 2. místo

29.06.13  Kácov - zk.M2 - 4VD a 3VD

08.06.13  Strakonice - zk .M2 - 3. místo, Jumping - 3. místo

01.05.13  Praha Lahovičky - zk. M2 - 4V

27.04.13  ČB - závody ZOP - 3. místo

21.04.13  Hluboká/Vlt. -  disk

20.04.13  Hluboká/Vlt. - Agil- 4. místo, Jumping - 2. místo

14.04.13  Praha-Kyje - disk

13.04.13  Praha-Kyje - zk M2 - 4V

31.03.13  Č. Budějovice - Jumping - 3. místo

30.03.13  Č. Budějovice - M2 jumping zk. - 1. místo

24.03.13  Domažlice - M2 - 4. místo

16.03.13  Svojetice - disk

24.02.13  Ratenice - zk. M2 - 3.místo

--------------------------------------------------------------------

15.12.12 Svojetice - zk. M2 - 5. místo

17.11.12. Svojetice - zkouška M2 - 5V

04.11.12. Č Budějovice - zkouška M2 - 2. místo + Meggie zkouška S1 - 2. místo

03.11.12. Č Budějovice - zkouška M2 - 1. místo 

29.10.12. Strakonice - zkouška M2

22.10.12 Písek - Otík složil zkoušku ZZO na výborně

14.10.12 Kutná Hora - 2x zkouška M2 - 3. místo  

28.09.12 Třebíč - zkouška M2                                                     

22.09.12 St. Pölten (A) -  Otík vyhrál jumping

23.06.12 Kaznějov - Otík - zkouška M1 na výborně - 2. místo

16.06.12. Rozkoš Otík udělal zkoušku MA1 na výborně a zároveň byl 1.

17.06.12 Rozkoš Meggie udělala zkoušku SA1 na výborně a skončila 3.

10.06.12  Pecka - Sheltieparty

03.06.12 Třešt - Meggie udělala zkoušku S1 na výborně a Otík M1

01.05.12 Třebíč - Meggie - zkouška S1.

22.4.12 Křivonoska  - Otík - zkouška M1.

01.04.12 se nám v Budějovicích na agility nedařilo.

30.10.11 byl Otík 3. v agility na závodech v ČB

30.10.11 byla Meggie 3. v agility a 2. v jumpingu na závodech v ČB.

 

23.10.11 slložil Otík zkoušku ZOP.

22.10.11 byl Otík 3. v agility

 28.9.11 se konal Svatováclavský závod ZOP a ZZO a Otík se v ZOP umístil na 6. místě.laugh

 

 

 

 

VÝSTAVY

2017 - Otík

28.09.2017 Spec.výstava MB        -   V1, CAC, vítěz speciální výstavy     (Johny Andersson, SWE)

2016 - Otík

22.05.2016 IHA Kreuzlingen (CH) -  V1, CAC       (Miroslav Zidar, SI)

 

2015 - Dixi

25.04.2015 Mezinárodní výstava Č. Budějovice - VD (Hans Biewolf - A)

19.04.2015 Klubová výstava Horní Počernice -  výborná 2   (MVDr. Šimek)

18.04.2015 Klubová výstava Horní Počernice - výborná (Jadranka Mijatovič - HR)

07.03.2015 Oblastní výstava Č. Budějovice - V1, vítěz třídy (p. Vondrouš)

 

 

2014 - Dixi

23.11.2014 Spec. výstava Ml. Boleslav - VN2  (Heidi Müller-Heinz - D)

22.11.2014 Klubová výstava Ml. Boleslav - VN2 (Rolf Blessing - D)

25.10.2014 Spec. výstava Olomouc VN1 + 2. místo v dorostu (Loes Mouchard - Kleingeld - NL)

2014 - Otík

23.11.2014 Spec. výstava Ml. Boleslav - V1, CAC (Heidi Müller-Heinz - D)

22.11.2014 Klubová výstava Ml. Boleslav - V1, CAC, nejlepší pes, BOS (Rolf Blessing - D)

25.10.2014  Spec. výstava Olomouc - V1 v čestné třídě (Loes Mouchard - Kleingeld - NL)

 

2013 - Otík

22.06.2013  Spec. výstava šeltií Praha - V1, CAC, vítěz výstavy (Janine Böhi-Wenger - CH)

02.02.2013 MV Brno - V3 (J. Luscot - GB)

03.02.2013 MV Brno - V3 (Marion Ten Cate - NL)

 

2012 - Otík       TOP ŠELTIE  1. MÍSTO

31.03.2012 MV České Budějovice    - V1, CAC, CACIB               - 11+8+10=      29 b.  (MVDr. G. Ridarčíková)

15.04.2012 MV Wieselburg (A)          - V2, rez. CACA                    - 10+6=           16 b.  (Krystyna Szulc)

06.05.2012 KLV Řepeč                       - V1, CACKlubový vítěz  - 11+8+8=        27 b. (Blaž Kavčič - SLO)

12.05.2012 MV St. Gallen (CH)          - V1, CAC,  CACIB              - 11+8+10=      29 b. (Theres Schmid)

13.05.2012 MV St. Gallen (CH)          - V1, CACCACIB               - 11+8+10=      29 b. (Elsbeth Clerc)

19.05.2012 Světová výstava (A)       - Výborný                             - 10          =       10 b.  (Damir Skok)

14.07.2012 NV Mladá Boleslav          - V1, CAC, NV, BOB          - 10+7+7+8 =   32 b. (Ing. J. Matyáš - SK)

01.09.2012. KLV Chropyne                 - V1, CACBOB, vítěz Chropyně, BIS -11+8+8+9 = 36 b (Ewa Buklad)

08.09.2012 KLV Pardubice                  - Výborný                                        6 =      6 b.  (Carin Akesson - SWE)

29.09.2012 KLV Tulln (A)                     - V1, CACA                          - 11+8      =    19 b. (Erika Heintz - D)

30.09.2012 MV Tulln (A)                       - V1, CACA , rez. CACIB - 11+8+8   =     27b. (Brenda Banbury - GB) 

2011 - Otík

5.2.2011     MV Brno  - V3

10.4.2011   MV Wieselburg/A - V1, CACArez. CACIB (potvrzený CACIB)  (Davor Javor)

23.4.2011   MV Č. Budějovice - V1, CAC, CACIB (J. Matějek)

30.04.2011   KV Hluboká/Vlt. - V1, Krajský vítěz

14.05.2011   MV Praha - V1, CACrez. CACIB  (M. Václavík)

15.05.2011   Klub. výstava Řepeč - V2 (J. Korózs.-Papp)

13.08.2011   MV Innsbruck/A - V2 (Hans Urlich Häberli)

14.08.2011   MV Innsbruck/A - V1, CACACACIB (Sontje Peplow-Garding - D)

20.08.2011   MV Bratislava - V2, rez. CACrez. CACIB

21.08.2011   MV Bratislava - V2, rez. CAC

03.09.2011   Klub. výstava Pardubice - V4 (Johnny Andersson - SWE)

24.09.2011   Klub. výstava Tulln/A  - V1, CACA 

05.11.2011   MV Praha - V2 (Iliev Mariuzs)

 2010 - Otík

07.02.2010  MV Brno - VN

24.04.2010  MV České Budějovice - V1, CAJC, BOB (Krinke)

20.05.2010  KV Řepeč - V1, CAJC  (Margaret Lambert - GB)

17.07.2010  NV Ml. Boleslav - V1, CAJCBOJ, BOB, 5BOG (Savičič Nebojša)

04.09.2010  KV Pardubice - V1, CAJC  (Liz Bet C Liljeqvist - SWE)

11.09.2010  KV Chropyně - V1, CAJC  (Anna Dzidt - PL)

25.09.2010  NV Brno - V1, CACNV  (J. Matějek)

09.10.2010 MV České Budějovice  - V1, CAC  (Margit Brenner - A)

17.10.2010  KV Rychety - V1, CAC  (Harald Steinmetz - D)

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

 

 

V únoru 2011 jsme začali s výcvikem flyballu.

 

 

OD 13.9.2010 je OTTELO CHOVNÝ  smiley

 

 

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek